Zmiana nazwy spółki – Terrabud Polska

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że dnia 11 kwietnia 2012 roku Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych TERRABUD II Sp. z o.o. oficjalnie zmieniło nazwę na

TERRABUD POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 

(w skrócie: TERRABUD POLSKA Sp. z o.o.).

Poza nazwą dane spółki nie zmieniły się. Uprzejmie prosimy o zaktualizowanie nazwy w Państwa bazach danych oraz o wystawianie dokumentów finansowych i kierowanie wszelkiej korespondencji zgodnie z aktualnymi namiarami. Komplet danych spółki znajduje się na dole wpisu.

Zmiana nazwy jest wynikiem przeobrażeń zachodzących w naszej spółce i związana jest z wprowadzaniem nowych rozwiązań organizacyjnych, poszerzaniem zakresu działalności oraz z polepszeniem zdolności kooperacyjnej z naszymi partnerami w skali całego kraju.

Wierzymy, że ta zmiana pozwoli na lepszą i łatwiejszą identyfikację naszej firmy a marka TERRABUD POLSKA Sp. z o.o. będzie dla Państwa synonimem dbałości o wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych klientów.


Wraz ze zmianą nazwy odświeżyliśmy identyfikację wizualną spółki. Nowy logotyp symbolizuje energię wynikającą ze zmian i zarazem podkreśla solidność świadczonych przez nas usług.

Dla Państwa wygody uprościliśmy domenę strony internetowej oraz naszych adresów mailowych z [imię.nazwisko]@terrabud2.pl na [imię.nazwisko]@terrabud.pl, niemniej dotychczas działające adresy będą w dalszym ciągu funkcjonować.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących zmiany prosimy o kontakt z Panią Ireną Superat (irena.superat@terrabud.pl).

Z poważaniem

Zarząd spółki Terrabud Polska

TERRABUD POLSKA SP. Z O.O.

40-861 Katowice

ul. Gliwicka 228

tel./fax: 32 200 01 81, 32 254 30 00

biuro@terrabud.pl

www.terrabud.pl

NIP 645-23-19-513

REGON: 278157217

KRS: 0000184269

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód

w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS

Dodaj komentarz